Oslavy 140. let založení SDH Svinary

12.06.2022 20:51

Dne 11.6.2022 se na hřišti ve Svinarech uskutečnily oslavy založení našeho sboru. Sbor byl sice založen až na Svatého Václava, ale oslavy jako již tradičně proběhly v červnu. Letošní oslavy 140. výročí založení našeho sboru se uskutečnily za významné finanční podpory Královéhradeckého kraje, a to z dotačního fondu Královéhradeckého kraje – dotace k Zajištění akcí k výročí SDH (kulatá výročí s 5 nebo 0 na konci); Magistrátu Města Hradce Králové a  Komise místní samosprávy Svinary. Akce byla dále podporována Advokátní kanceláří Hartmann, Jelínek, Fráňa a partneři;  společností A-Z Chlazení s.r.o., ADOZ, spol, s r.o., DOMIS, spol. s r.o., Haken servis Hradec Králové, Michaela Černá – malování na obličej, Spolek seniorů Podhůra a Tomáš Cejnar – Kompletní servis.cz.

Počasí se skutečně vydařilo, takže účast návštěvníků byla velmi početná. Pro malé diváky byly nachystány různé soutěže, malování na obličej. A pro všechny ukázky hasičské techniky a vybavení ostatních složek ISZ, ukázky práce různých složek Policie České republiky a samozřejmě i ukázky práce hasičů - ukázka zásahu při dopravní nehodě, vyprošťování zraněných,  hašení požáru vozidla po dopravní nehodě apod.

Fotogalerie: Oslavy 140. let založení SDH Svinary

Tato fotogalerie je prázdná.